Dofinansowanie od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

By | 10 lutego 2019

Dofinansowanie od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

SENAT 1
Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się z Państwem informacją, że w grudniu 2018 roku Polska Szkoła Sobotnia (PSS) w Reading otrzymała dofinansowanie od Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za granicą.

PSS w Reading zwróciła się do Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” o refundację kosztLogo 2 wspolnota polskaów poniesionych w 2018 roku.

Wniosek został pozytywnie rozpatrzony w związku z czym PSS w Reading uzyskała £2179.22 dofinasowania. Kwota £400 była na częściowe pokrycie wynajmu lokalu dla szkoły, a £1779.22 na refundację kosztów związanych z zakupem podręczników szkolnych oraz pomocy dydaktycznych.

Dziękujemy za okazane wsparcie!

Loading