KÓŁKA ZAINTRESOWAŃ

Kółko taneczne

W sobotę po porannych zajęciach o godz.12.30, dzieci w wieku 6-9 lat uczęszcza na kółko taneczne odbywające się w sali parafialnej naprzeciwko Domu Polskiego.
Instruktorka p. Beata Domian uczy dzieci przede wszystkim polskich tańców ludowych. Zajęcia uatrykcyjniają elemnty rytmiki oraz nauka tańców nowoczesnych.

Zapisy w sekretariace szkoły.

Warsztaty Teatralne

W każdą sobotę po zajęciach popołudniowych o godz.16.00 uczniowie z naszej szkoły w wieku 12-14 lat na zajęciach teatralnych uczą się trudnej sztuki aktorstwa pod kierunkiem p. Weroniki Kowalczyk.
Młodzież ma już za sobą pierwszy poważne występy przed szerszą publicznością. Ich talent i solidne przygotowanie mogliśmy już oklaskiwać podczas jasełek szkolnych, na festynie polonijnym , z okazji Dnia Matki i Ojca oraz na zakończeniu roku szkolnego.