Godziny Zajęć

Terminy i czas trwania zajec szkolnych

  • Rok szkolny rozpoczyna się przeważnie w drugą sobotę września i kończy w drugą sobotę lipca.
  • Z powodu dużej ilości uczniów a ograniczonej liczbie sal szkoła funkcjonuje w systemie dwuzmianowym.

Dom Polski

Sala przy kościele

Ranna zmiana:
I, II, III, IV

Zajecia 9.00 – 12.15

Przerwy:

9:45 – 10:00 i 11:00 – 11:15 (obie 1 kl, kl 2 p. D. Moskalika, kl 3 p. O. Piotrowicz)

10.00- 10.15 i 11.15-11.30 (kl 2 p. E. Miterskiej kl 3 . M. Kopycińskiej oraz kl IV p. M. Towiańskiej)

Ranna zmiana – przedszkole i zerówka

9.15 – 12.00

Popoludniowa zmiana:
IV, V, VI, VII, VIII i GCSE

12.45 – 13.30 (przerwa)
13.45 – 14.45 (przerwa)
15.00 – 16:00 (koniec)

Popołudniowa zmiana – przedszkole i zerówka

12.30 – 15.15


Klasa

Nauczyciel

Sala

Godziny zajęć

l. ucz

Przedszkole
(rano)
Beata Tworek,
Ela Miszta
Sala przy kościele 9.15 – 12.00 16
Przedszkole (południe) Beata Tworek,
Ela Miszta
Sala przy kościele 12.30 – 15.15 8
“Zerówka” Agnieszka Kozuchowska,
Wioletta Łuka
Sala przy kościele 9.15 – 12.00 16
“Zerówka” Agnieszka Kozuchowska,
Wioletta Łuka
Sala przy kościele 12.30 – 15.15 14
Klasa I Iwona
Sadio
Dom Polski s. 2 wejście główne, wyjście tylne (na wprost głównego). 9.00 – 12.15 13
Klasa I Anna
Grabarczyk
Dom Polski s. 4 wejście i wyjście od strony London Road drzwi balkonowe od Sali nr 4a zwanej akwarium. 9.00 – 12.15 13
Klasa II Edyta
Miterska
Dom Polski s. 1 wejście główne, wyjście tylne (na wprost głównego). 9.00 – 12.15 17
Klasa II Dominik Moskalik Sala 11 w piwnicy drugiego Domu Polskiego schodkami w dół – drzwi jedyne możliwe dla wchodzących i wychodzących. 9.00 – 12.15 15
Klasa III Monika Kopycińska Duża sala parafialna – naprzeciwko Domu Polskiego – wejście główne, wyjście boczne,  jak na zakończeniu roku szkolnego 2019/20. 9.00 – 12.15 18
Klasa III Ola
Piotrowicz
Dom Polski salka 4a  wejście i wyjście od strony London Road drzwi balkonowe od Sali nr 4a zwanej akwarium. 9.00 – 12.15 12
Klasa IV Małgorzata Towiańska Sala 10 w piwnicy drugiego Domu Polskiego schodkami w dół – drzwi jedyne możliwe dla wchodzących i wychodzących. 9.00 – 12.15 14
Klasa IV Dorota Drzewińska Sala 10 w piwnicy drugiego Domu Polskiego schodkami w dół – drzwi jedyne możliwe dla wchodzących i wychodzących. 12.45 – 16:00 13
Klasa V Jolanta Misiuk Dom Polski s. 1 wejście główne, wyjście tylne (na wprost głównego). 12.45 – 16:00 13
Klasa V Bartosz Gibała Dom Polski s. 4a wejście i wyjście od strony London Road drzwi balkonowe od Sali nr 4a zwanej akwarium. 12.45 – 16:00 11
Klasa VI Małgorzata Towiańska Duża sala parafialna – naprzeciwko Domu Polskiego – wejście główne, wyjście boczne,  jak na zakończeniu roku szkolnego 2019/20. 12.45 – 16:00 26
Klasa VII Dominik Moskalik Sala 11 w piwnicy drugiego Domu Polskiego schodkami w dół – drzwi jedyne możliwe dla wchodzących i wychodzących. 12.45 – 16:00 13
Klasa VIII Iwona
Sadio
Dom Polski s. 2 wejście główne, wyjście tylne (na wprost głównego). 12.45 – 16:00 14
GCSE Olga Krasnowska Hobbs Dom Polski s. 1 wejście główne, wyjście
tylne (na wprost głównego).
12.45 – 16:00 11

 

1,678 total views, 1 views today